• Prevence tak trochu jinak...

  Slovo prevence může široké veřejnosti znít jako poučování. Prevence může být ale i zábavná. A právě o prevenci zábavnou formou se snaží projekt „Prevence tak trochu jinak“ Divadla VeTři. Projekt je určený jak dětem v mateřských školách, tak i žákům základních škol a seniorům. Jednotlivým věkovým kategoriím je pořad vždy přizpůsobený a jednotlivá témata preventivních pořadů lze mezi sebou variabilně kombinovat dle potřeby. Divadlo VeTři při tvorbě scénáře úzce spolupracuje s preventisty Policie ČR a městských policií. Samotný pořad není postaven jako klasická přednáška, ale diváci jsou aktivně zapojeni do samotného děje pořadu a spolupodílejí se tak na průběhu představení.

 • Pořady pro děti

  V nabídce Divadla VeTři pro (nejen) dětské diváky naleznete pořady pro všechny příležitosti. Všechny pořady pro děti jsou variabilní a lze je objednat jak samostatně, tak i jako součást například městských, či obecních slavností, zahájení, nebo zakončení školního roku, dětské karnevaly, mikulášské nadílky, oslavy dne dětí a podobně. Všechny pořady z kategorie "Pořady pro děti" lze samozřejmě kombinovat s dalšími pořady a umělci z naší nabídky..

 • Pohádky Divadla veTři

  Široká nabídka pohádek pro nejrůznější příležitosti - to jsou pohádky Divadla Vetři. Naleznete u nás pohádky pro nejrůznější příležitosti. Pohádky lze samozřejmě kombinovat i s dalšími pořady z naší nabídky, případně s dalšími umělci na vaší akci.

 • Moderování vašich akcí

  Divadlo VeTři zajišťuje profesionální moderování společenských, sportovních i maturitních plesů, firemních večírků, módních přehlídek, propagačních akcí, celodenních městských či obecních slavností. Zajišťujeme také moderování veškerých akcí pro děti. Chystáte akci zaměřenou na určité téma? I v tomto ohledu se Vám naše moderátorská dvojice tématicky ráda přizpůsobí.

 • Pořady pro dospělé

  Divadelní, zábavné i preventivní pořady pro starší a dříve narozené - to vše naleznete v nabídce "Pořadů pro dospělé". I tyto pořady jsou variabilní a lze je kombinovat s dalšími pořady Divadla Vetři, nebo zařadit do programu na vaší akci.

Divadlo VeTři

Svět zábavy i poučení

Renata a Josef Pospíšilovi

Divadlo VeTři - Renata a Josef Pospíšilovi - grafika

V agenturní nabídce Divadla VeTři naleznete i velmi populární dvojici profesionálních muzikantů Renatu a Josefa Pospíšilovi, které znáte z obrazovek České televize (dlouholetý cyklus pořadů "Za vesnickými muzikanty"), dále pak z jejich pořadů na TV ŠLÁGR, atp.

Renata a Josef Pospíšilovi mají na svém kontě úspěšné koncertní zájezdy nejen po celé Evropě, ale také v zavítali do USA, Kolumbie, Brazílie, arabského Jemenu a dalších zemí...

V nabídce agenturních pořadů Divadla VeTři si můžete vybrat z několika následujících variant vystoupení Renaty a Josefa Pospíšilových, určených (nejen) pro dospělé diváky.

 

Nabídka pro Vás

orig. HARMONIKA DUO Renata & Josef Pospíšilovi

Divadlo VeTři - Nabídka agenturních pořadů - orig. HARMONIKA DUO Renata & Josef Pospíšilovi - grafika Josef Pospíšil - známý rozhlasový, televizní a pódiový moderátor, publicista, scénárista i muzikant a Renata Pospíšilová - mnohonásobná vítězka a laureátka domácích i zahraničních festivalů a přehlídek.

V poctivém akustickém "live" provedení, tzn. bez playbacků, hrají ve strhujícím koncertním programu světové evergreeny, koncertní "kousky", směsi z operet, populární a oblíbené melodie klasiků české lidovky i dechovky minulých století, až po nádherné folklorně laděné lidové písničky s doprovodem tolik oblíbené heligonky. Na přání pořadatele mohou pozvat populární známé zpěváky, např. Karla Hegnera, Jiřího Škváru, Jitku Molavcovou, Stáňu Fořtovou – Topinkovou a další...

 

Toto vystoupení je vhodné např. pro obecní a městské slavnosti, setkání rodáků, firemní oslavy apod...

Účinkují: Renata a Josef Pospíšilovi (případně další hosté - dle domluvy s pořadatelem).

Délka vystoupení: dle dohody s pořadatelem

 

Technické požadavky:

- potřebný prostor: dle dohody

- šatna pro převlečení

- místo pro zaparkování

- požadavky na ozvučení: podrobnosti sdělíme na dotaz

 

PLZEŇSKÝ PEPÍCÍ - Pospíšil a Kupilík

Divadlo VeTři - Nabídka agenturních pořadů - PLZEŇSKÝ PEPÍCÍ - grafika Veselá a oblíbená dvojice muzikantů dispodující bohatým repertoárem, např. chodské lidové (i "darebné") písničky, známé jihočeské, plzeňské pijácké i Pošumavské pozapomenuté perličky. Při vystoupení se dokáží muzikanstky pěkně vyřádit v písničkách darebných, lidových i dvojsmyslných, tak jak to mají posluchači rádi… V pestrém programu Vám Plzeňský Pepící zahrají nejen na harmoniku, heligonku, ale i na fanfrnoch, lžíce, sedlácké hrábě, cep, vozembouch apod. Nechybí samozřejmě typické starodávné originální oblečení. Samozřejmostí je i humorné průvodní slovo.

 

Toto vystoupení je vhodné např. pro obecní a městské slavnosti, setkání rodáků, firemní oslavy apod...

Účinkují: Josef "Pepi" Pospíšil a Josef "Dvorák" Kupilík (případně další hosté - dle domluvy s pořadatelem).

Délka vystoupení: dle dohody s pořadatelem

 

Technické požadavky:

- potřebný prostor: dle dohody

- šatna pro převlečení

- místo pro zaparkování

- požadavky na ozvučení: podrobnosti sdělíme na dotaz

 

netradiční malá dechovka ŠŤÁHLAVSKÁ ŠESTKA Josefa Pospíšila

Divadlo VeTři - Nabídka agenturních pořadů - ŠŤÁHLAVSKÁ ŠESTKA Josefa Pospíšila - grafika Šťáhlavská šestka Josefa Pospíšila, v zahraničí "PILSNER POSPISILS´ HARMONIKA BAND", je milovníkům českého oblíbeného žánru známa jako originální netradiční dechovka jak z rozhlasových, tak z televizních programů a také z koncertních pódií doma a v zahraničí. Protagonisty a hnacím motorem kapely jsou harmonikáři - manželé Renata & Josef Pospíšilovi. V cizině je novináři a hudební recenzenti titulují lichotivým přídomkem "Originál Top Czech HARMONIKA DUO Renata & Pepi". Malá kapela hraje v netradičním obsazení: dvě harmoniky, trubka, klarinet, tuba, bicí a zpěv. Pro věhlas si fajnový ansámbl ze západních Čech - "Šťáhlavskou šestku", objednávají milovníci a ctitelé legrace, dobré muziky, hezkých tváří a hlavně originální a oblíbené české melodické muziky… A nejen to… Netradiční malá kapela se proslavila hlavně vlastní tvorbou, ale také hity z německé hitparády s českými texty např.: La Pastorela, Srdíčko, Patronka Bavarie, Tak jako tenkrát, Ave Maria, atd. Pestrý, bohatý program s příjemnou muzikou a mnoha milými překvapeními určitě nadchne každého. S kapelou zpívají např. Jiří Škvára, Stáňa Fořtová – Topinková, chodské známé duo Eva Dřímalová a Josef "Dvorák" Kupilík, sourozenci Renátka a Pepíček Pospíšilovi jr. Diváky určitě potěší a rozesměje populární šikovný imitátor, známý také jako rozhlasový (Radio FM Plus) a televizní (TV Barrandov) moderátor Jirka Bláha.

 

Toto vystoupení je vhodné např. pro obecní a městské slavnosti, setkání rodáků, firemní oslavy apod...

Účinkují: Šťáhlavská šestka (případně další hosté - dle domluvy s pořadatelem).

Délka vystoupení: dle dohody s pořadatelem

 

Technické požadavky:

- potřebný prostor: dle dohody

- šatna pro převlečení

- místo pro zaparkování

- požadavky na ozvučení: podrobnosti sdělíme na dotaz

 

Poptávkový formulář pro vystoupení umělce: "Renata a Josef Pospíšilovi"
 1. Vyplňte prosím všechny položky označené hvězdičkou. Děkujeme.
 2. Vaše jméno a příjmení:(*)
  Povinná položka - doplňte prosím.
 3. Váš e-mail(*)
  Povinná položka - doplňte prosím ve správném formátu.
 4. Kontaktní telefon(*)
  Povinná položka - doplňte prosím správné telefonní číslo.
 5. Místo konání:(*)
  Neplatný vstup
 6. Datum konání:
  Neplatný vstup
 7. Jakým způsobem Vás můžeme kontaktovat?
 8. Text
  Neplatný vstup
 9. Captcha
  Neplatný vstup