• Prevence tak trochu jinak...

  Slovo prevence může široké veřejnosti znít jako poučování. Prevence může být ale i zábavná. A právě o prevenci zábavnou formou se snaží projekt „Prevence tak trochu jinak“ Divadla VeTři. Projekt je určený jak dětem v mateřských školách, tak i žákům základních škol a seniorům. Jednotlivým věkovým kategoriím je pořad vždy přizpůsobený a jednotlivá témata preventivních pořadů lze mezi sebou variabilně kombinovat dle potřeby. Divadlo VeTři při tvorbě scénáře úzce spolupracuje s preventisty Policie ČR a městských policií. Samotný pořad není postaven jako klasická přednáška, ale diváci jsou aktivně zapojeni do samotného děje pořadu a spolupodílejí se tak na průběhu představení.

 • Pořady pro děti

  V nabídce Divadla VeTři pro (nejen) dětské diváky naleznete pořady pro všechny příležitosti. Všechny pořady pro děti jsou variabilní a lze je objednat jak samostatně, tak i jako součást například městských, či obecních slavností, zahájení, nebo zakončení školního roku, dětské karnevaly, mikulášské nadílky, oslavy dne dětí a podobně. Všechny pořady z kategorie "Pořady pro děti" lze samozřejmě kombinovat s dalšími pořady a umělci z naší nabídky..

 • Pohádky Divadla veTři

  Široká nabídka pohádek pro nejrůznější příležitosti - to jsou pohádky Divadla Vetři. Naleznete u nás pohádky pro nejrůznější příležitosti. Pohádky lze samozřejmě kombinovat i s dalšími pořady z naší nabídky, případně s dalšími umělci na vaší akci.

 • Moderování vašich akcí

  Divadlo VeTři zajišťuje profesionální moderování společenských, sportovních i maturitních plesů, firemních večírků, módních přehlídek, propagačních akcí, celodenních městských či obecních slavností. Zajišťujeme také moderování veškerých akcí pro děti. Chystáte akci zaměřenou na určité téma? I v tomto ohledu se Vám naše moderátorská dvojice tématicky ráda přizpůsobí.

 • Pořady pro dospělé

  Divadelní, zábavné i preventivní pořady pro starší a dříve narozené - to vše naleznete v nabídce "Pořadů pro dospělé". I tyto pořady jsou variabilní a lze je kombinovat s dalšími pořady Divadla Vetři, nebo zařadit do programu na vaší akci.

Divadlo VeTři

Svět zábavy i poučení

Agentura - pořady pro děti

Agentura - pořady pro děti

Divadlo VeTři - Barevná Cordulka - grafika

Jedna z nejolíbenějších atrakcí nejen pro děti, ale i pro dospělé - to je malování na obličej (facepainting).

Z nabídky Divadla VeTři vám pro nejrůznější příležitosti doporučujeme Barevnou Cordulku.

Chcete změnit děti i dospělé ve zvířátka, superhrdiny, nebo třeba zombíky?

Divadlo VeTři - David Kozlok - grafika

Úspěšný účastník show Česko Slovensko má TALENT z roku 2019 a držitel oficiálního českého rekordu v počtu předvedených iluzí na čas svým vystoupením zpestří každou společenskou akci. Program je tvárný a lze ho přizpůsobit všem věkovým kategoriím diváků. David Kozlok navštěvuje se svými kouzly nejrůznější místa po celé České republice, kde vystupuje při nejrůznějších příležitostech – od představení v mateřských školách, přes akce obcí a měst, soukromé narozeninové oslavy, firemní akce, až po domovy seniorů.

Divadlo VeTři - Matěj Kodeš a Bubble show - grafika

Dechberoucí vystoupení mistra bublináře Matěje Kodeše, při kterém uvidíte bubliny leckdy až neuvěřitelných tvarů a velikostí např. bublinová krychle, hvězdička, kolotoč, pytel plný bublin, hořící, levitující a kouřové bubliny, bublinová sopka, tenis, originální triky na speciálním světelném stolku, několikametrové bublinové hady, bublinový tunel, obří mega bubliny, ale třeba i velice oblíbené oblékání zájemců do bublin...

Divadlo VeTři - Michaela Dolinová - grafika

Herečka, moderátorka, zpěvačka, ale také známá televizní "rosnička"- Michaelu Dolinovou netřeba více představovat.

Absolventka Pražské konzervatoře, hostující např. v Hudebním divadle Karlín, v Divadle Semafor a na dalších scénách.

Michaelu Dolinovou jste mohli taktéž vidět v TV seriálech a zábavných pořadech.

Divadlo VeTři - Kouzelník Vendelín - grafika

Václav Vanc alias Kouzelník Vendelín je naším kamarádem již hezkých pár let... V podstatě již od založení Divadla VeTři.

Tento tichý mistr magie, který vystupuje po vzoru staré kouzelnické školy, ovládá spoustu kouzel a "vychytávek"...

Předvede Vám kouzla od mikromagie až po triky, které se hodí na velká jeviště.

Divadlo VeTři - Facepainting - grafika

Facepainting, airbrush, třpytivé tetování, body painting - to je výborné zpestření všech akcí.

Divadlo Vetři Vám toto vše pomůžeme zajistit v rámci konání Vašich dětských akcí , mítinků, firemních akcí, slavností, karnevalů, oslav narozenin, propagačních akcí...