• Prevence tak trochu jinak...

  Slovo prevence může široké veřejnosti znít jako poučování. Prevence může být ale i zábavná. A právě o prevenci zábavnou formou se snaží projekt „Prevence tak trochu jinak“ Divadla VeTři. Projekt je určený jak dětem v mateřských školách, tak i žákům základních škol a seniorům. Jednotlivým věkovým kategoriím je pořad vždy přizpůsobený a jednotlivá témata preventivních pořadů lze mezi sebou variabilně kombinovat dle potřeby. Divadlo VeTři při tvorbě scénáře úzce spolupracuje s preventisty Policie ČR a městských policií. Samotný pořad není postaven jako klasická přednáška, ale diváci jsou aktivně zapojeni do samotného děje pořadu a spolupodílejí se tak na průběhu představení.

 • Pořady pro děti

  V nabídce Divadla VeTři pro (nejen) dětské diváky naleznete pořady pro všechny příležitosti. Všechny pořady pro děti jsou variabilní a lze je objednat jak samostatně, tak i jako součást například městských, či obecních slavností, zahájení, nebo zakončení školního roku, dětské karnevaly, mikulášské nadílky, oslavy dne dětí a podobně. Všechny pořady z kategorie "Pořady pro děti" lze samozřejmě kombinovat s dalšími pořady a umělci z naší nabídky..

 • Pohádky Divadla veTři

  Široká nabídka pohádek pro nejrůznější příležitosti - to jsou pohádky Divadla Vetři. Naleznete u nás pohádky pro nejrůznější příležitosti. Pohádky lze samozřejmě kombinovat i s dalšími pořady z naší nabídky, případně s dalšími umělci na vaší akci.

 • Moderování vašich akcí

  Divadlo VeTři zajišťuje profesionální moderování společenských, sportovních i maturitních plesů, firemních večírků, módních přehlídek, propagačních akcí, celodenních městských či obecních slavností. Zajišťujeme také moderování veškerých akcí pro děti. Chystáte akci zaměřenou na určité téma? I v tomto ohledu se Vám naše moderátorská dvojice tématicky ráda přizpůsobí.

 • Pořady pro dospělé

  Divadelní, zábavné i preventivní pořady pro starší a dříve narozené - to vše naleznete v nabídce "Pořadů pro dospělé". I tyto pořady jsou variabilní a lze je kombinovat s dalšími pořady Divadla Vetři, nebo zařadit do programu na vaší akci.

Divadlo VeTři

Svět zábavy i poučení

Aktuální nabídka

Aktuální nabídka

Divadlo VeTři - Doktor Prevence a neposedná Míša - grafika

Preventivní pořad určený dětem předškolního věku, pořad, ve kterém se i ty nejmenší děti zábavnou a nenásilnou interaktivní formou dozvídají, jak předcházet úrazům, nástrahám každodenního života, učí se základům silničního provozu, slušnému chování, udržování pořádku ve svém okolí a úctě ke zvířatům.

Divadlo VeTři - Preventivní pořady pro základní školy - grafika

Mysleli jste si, že prevence proti patologickým jevům musí nutně znamenat jen suché „poučování“ dětí?

V našich interaktivních pořadech Vás rádi přesvědčíme o opaku.

Zábavnou formou divadelních scének se zaměřujeme na problematiku současné doby.

Divadlo VeTři - Jarní pohádka - grafika

Nová pohádka Divadla VeTři o dlouhé zimě a jednom statečném mladíkovi, který se rozhodne zachránit Jaro. Vše samozřejmě s interaktivním zapojením malých, ale i velkých diváků.

Divadlo VeTři - Superhrdinové v akci - grafika

Konečně si na své při našich zábavných programech přijdou i milovníci akčních hrdinů. Batman a Superhrdinka přijíždí za Vašimi dětmi, aby je zachránili od nudy a nic nedělání. V novém pořadu Divadla VeTři si dětmi s našimi akčními hrdiny zatančí, zasoutěží, ale hlavně si s nimi užijí spoustu legrace.

Divadlo VeTři - Maškaráda - grafika

Do města přijíždí hodná a milá princezna Maškaráda. Nepřijíždí však sama, spolu s ní dorazil i čaroděj Bublifuk. Jelikož se princezna dozvěděla, že se zde koná velký karneval, rozhodne se s dětmi ve městě ještě chvíli zůstat a zúčastnit se, jelikož karnevaly přímo zbožňuje.

Divadlo VeTři - Balonková show - grafika

Zábavný pořad Divadla VeTři, který je určen pro děti a mladé nejen věkem.

Balonková show Divadla VeTři je pořad plný písniček, soutěží, tancování a především balónků všech velikostí, barev a tvarů.

Součástí programu je samozřejmě také velmi oblíbený balónkový modeling.

Divadlo VeTři - Indiánská show - grafika

„Dlouhý Vlas“ a „Ta, co mluví málo“. To jsou hrdinové nového zábavného pořadu Divadla VeTři. Děti se s hlavními hrdiny rázem ocitají na divokém Západě, kde nesmí chybět závody na koních, indiánský náčelník, ale v neposlední řadě také tanec, soutěže a dobrá nálada.