• Prevence tak trochu jinak...

  Slovo prevence může široké veřejnosti znít jako poučování. Prevence může být ale i zábavná. A právě o prevenci zábavnou formou se snaží projekt „Prevence tak trochu jinak“ Divadla VeTři. Projekt je určený jak dětem v mateřských školách, tak i žákům základních škol a seniorům. Jednotlivým věkovým kategoriím je pořad vždy přizpůsobený a jednotlivá témata preventivních pořadů lze mezi sebou variabilně kombinovat dle potřeby. Divadlo VeTři při tvorbě scénáře úzce spolupracuje s preventisty Policie ČR a městských policií. Samotný pořad není postaven jako klasická přednáška, ale diváci jsou aktivně zapojeni do samotného děje pořadu a spolupodílejí se tak na průběhu představení.

 • Pořady pro děti

  V nabídce Divadla VeTři pro (nejen) dětské diváky naleznete pořady pro všechny příležitosti. Všechny pořady pro děti jsou variabilní a lze je objednat jak samostatně, tak i jako součást například městských, či obecních slavností, zahájení, nebo zakončení školního roku, dětské karnevaly, mikulášské nadílky, oslavy dne dětí a podobně. Všechny pořady z kategorie "Pořady pro děti" lze samozřejmě kombinovat s dalšími pořady a umělci z naší nabídky..

 • Pohádky Divadla veTři

  Široká nabídka pohádek pro nejrůznější příležitosti - to jsou pohádky Divadla Vetři. Naleznete u nás pohádky pro nejrůznější příležitosti. Pohádky lze samozřejmě kombinovat i s dalšími pořady z naší nabídky, případně s dalšími umělci na vaší akci.

 • Moderování vašich akcí

  Divadlo VeTři zajišťuje profesionální moderování společenských, sportovních i maturitních plesů, firemních večírků, módních přehlídek, propagačních akcí, celodenních městských či obecních slavností. Zajišťujeme také moderování veškerých akcí pro děti. Chystáte akci zaměřenou na určité téma? I v tomto ohledu se Vám naše moderátorská dvojice tématicky ráda přizpůsobí.

 • Pořady pro dospělé

  Divadelní, zábavné i preventivní pořady pro starší a dříve narozené - to vše naleznete v nabídce "Pořadů pro dospělé". I tyto pořady jsou variabilní a lze je kombinovat s dalšími pořady Divadla Vetři, nebo zařadit do programu na vaší akci.

Divadlo VeTři

Svět zábavy i poučení

Davide Mattioli

Divadlo VeTři - Davide Mattioli - grafika

Nepřehlédnutelný šarm a jižanský temperament, skvělý zpěv a úžasný smysl pro humor - to vše je charismatický Davide Mattioli - bývalý italský carabinier, který už mnoho let trvale žije v České republice, kde mimo zpívání také podniká.

V minulosti jste jej mohli slyšet společně se zpěvačkou Ilonou Csákovou v duetu "Giorni di Parole". Společně s Michalem Davidem a zpěvačkou Chiarou Grilli založil veleúspěšné trio "DaMiChi", které s velkým úspěchem vystupuje dodnes.

DaMiChi společně vydali 4 alba plná italských hitů. V případě zájmu lze samozřejmě zajistit i vystoupení tria "DaMiChi" na Vaší akci.

Davide krom spolupráce se špičkami české pop-music natočil několik velmi úspěšných sólových alb. V jeho repertoáru naleznete např.: Che Sará, Felicita, Piccola e fragile, Sambario a mnoho dalších hitů...

V současné době vystupuje Davide Mattioli jak sólově, tak v rámci projektu "Damichi", kde společně s Davidem účinkuje i Michal David.

Davide Mattioli se v současné době objevuje také velmi často na TV Šlágr.

Tohoto oblíbeného interpreta si u nás můžete objednat také na vystoupení např. na svatbě, v restauraci, či domovech pro seniory.

Lze objednat buď vystoupení sólo, nebo s italským kytaristou. Po dohodě lze taktéž zajistit i vystoupení společně s kapelou.

 

Fotogalerie k vystoupení:

 

 

Vystoupení je velmi vhodné na veškeré kulturní akce, městské slavnosti, soukromé akce, plesy, firemní večírky, předváděcí a reklamní akce a do kulturních zařízení.

Účinkují: Davide Mattioli + další dle objednávky.

Délka vystoupení: cca 30-35 minut (nebo dle dohody s pořadatelem akce).

 

 

Technické požadavky:

- potřebný prostor: dle dohody

- podium, nebo jiný vhodný prostor pro produkci

- stabilní přívod el. proudu

- šatna pro převlečení

- místo pro zaparkování

- požadavky na ozvučení (half-playback, nebo společně s kapelou) + playlist dodáme na požádání

 

Poptávkový formulář pro vystoupení umělce: "Davide Mattioli"
 1. Vyplňte prosím všechny položky označené hvězdičkou. Děkujeme.
 2. Vaše jméno a příjmení:(*)
  Povinná položka - doplňte prosím.
 3. Váš e-mail(*)
  Povinná položka - doplňte prosím ve správném formátu.
 4. Kontaktní telefon(*)
  Povinná položka - doplňte prosím správné telefonní číslo.
 5. Místo konání:(*)
  Neplatný vstup
 6. Datum konání:
  Neplatný vstup
 7. Jakým způsobem Vás můžeme kontaktovat?
 8. Text
  Neplatný vstup
 9. Captcha
  Neplatný vstup