• Prevence tak trochu jinak...

  Slovo prevence může široké veřejnosti znít jako poučování. Prevence může být ale i zábavná. A právě o prevenci zábavnou formou se snaží projekt „Prevence tak trochu jinak“ Divadla VeTři. Projekt je určený jak dětem v mateřských školách, tak i žákům základních škol a seniorům. Jednotlivým věkovým kategoriím je pořad vždy přizpůsobený a jednotlivá témata preventivních pořadů lze mezi sebou variabilně kombinovat dle potřeby. Divadlo VeTři při tvorbě scénáře úzce spolupracuje s preventisty Policie ČR a městských policií. Samotný pořad není postaven jako klasická přednáška, ale diváci jsou aktivně zapojeni do samotného děje pořadu a spolupodílejí se tak na průběhu představení.

 • Pořady pro děti

  V nabídce Divadla VeTři pro (nejen) dětské diváky naleznete pořady pro všechny příležitosti. Všechny pořady pro děti jsou variabilní a lze je objednat jak samostatně, tak i jako součást například městských, či obecních slavností, zahájení, nebo zakončení školního roku, dětské karnevaly, mikulášské nadílky, oslavy dne dětí a podobně. Všechny pořady z kategorie "Pořady pro děti" lze samozřejmě kombinovat s dalšími pořady a umělci z naší nabídky..

 • Pohádky Divadla veTři

  Široká nabídka pohádek pro nejrůznější příležitosti - to jsou pohádky Divadla Vetři. Naleznete u nás pohádky pro nejrůznější příležitosti. Pohádky lze samozřejmě kombinovat i s dalšími pořady z naší nabídky, případně s dalšími umělci na vaší akci.

 • Moderování vašich akcí

  Divadlo VeTři zajišťuje profesionální moderování společenských, sportovních i maturitních plesů, firemních večírků, módních přehlídek, propagačních akcí, celodenních městských či obecních slavností. Zajišťujeme také moderování veškerých akcí pro děti. Chystáte akci zaměřenou na určité téma? I v tomto ohledu se Vám naše moderátorská dvojice tématicky ráda přizpůsobí.

 • Pořady pro dospělé

  Divadelní, zábavné i preventivní pořady pro starší a dříve narozené - to vše naleznete v nabídce "Pořadů pro dospělé". I tyto pořady jsou variabilní a lze je kombinovat s dalšími pořady Divadla Vetři, nebo zařadit do programu na vaší akci.

Divadlo VeTři

Svět zábavy i poučení

Agentura - pořady pro dospělé

Agentura - pořady pro dospělé

Divadlo VeTři - David Kozlok - grafika

Úspěšný účastník show Česko Slovensko má TALENT z roku 2019 a držitel oficiálního českého rekordu v počtu předvedených iluzí na čas svým vystoupením zpestří každou společenskou akci. Program je tvárný a lze ho přizpůsobit všem věkovým kategoriím diváků. David Kozlok navštěvuje se svými kouzly nejrůznější místa po celé České republice, kde vystupuje při nejrůznějších příležitostech – od představení v mateřských školách, přes akce obcí a měst, soukromé narozeninové oslavy, firemní akce, až po domovy seniorů.

Divadlo VeTři - Klára Kolomazníková - grafika

Bývalá členka skupiny Holki, která v říjnu 2019 oslavila dvacetileté výročí své hudební kariéry skvělým koncertem v pražském divadle Semafor. Svoji hudební kariéru začala Klára Kolomazníková v roce 1999, kdy se probojovala do finále pěvecké soutěže "Talent roku". Poté se díky konkurzu stala členkou nejúspěšnější české dívčí kapely Holki.

Divadlo VeTři - Radek Bakalář - grafika

Iluzionista, tanečník a showman - tato tři slova přesně vystihují Radka Bakaláře. Už v roce 2004 vyhrál svoji první soutěž a od té doby nasbíral přes dvacet prvních míst na mnoha mezinárodních soutěžích v moderní magii.

Mezi tituly Radkovi nechybí ani několikanásobný titul mistra ČR a to jak mezi juniory, tak i mezi dospělými. Za svoji nejdůležitější cenu Radek Bakalář považuje "Posun magie do třetího tisíciletí", jež mu byla udělena za vše, co pro magii v České republice udělal.

Divadlo VeTři - Renata a Josef Pospíšilovi - grafika

V agenturní nabídce Divadla VeTři naleznete i velmi populární dvojici profesionálních muzikantů Renatu a Josefa Pospíšilovi, které znáte z obrazovek České televize (dlouholetý cyklus pořadů "Za vesnickými muzikanty"), dále pak z jejich pořadů na TV ŠLÁGR, atp.

Renata a Josef Pospíšilovi mají na svém kontě úspěšné koncertní zájezdy nejen po celé Evropě, ale také v zavítali do USA, Kolumbie, Brazílie, arabského Jemenu a dalších zemí...

Divadlo VeTři - Talk show Kecy k věci - grafika

Zábavná a netradiční talk show s moderátorem Vlastou Vébrem a jeho hosty.

Zajímá Vás, jak se naši hosté mají? Co dělají? Co je potěšilo, nebo naopak naštvalo?

To vše a nejen to se dozvíte naživo od našich hostů. Ptát se nebude pouze moderátor pořadu Vlasta Vébr, ale hosté samozřejmě odpoví i na dotazy od vás - diváků.

Divadlo VeTři - Barbora Mottlová & Accoustic - grafika

Kapela Barbora Mottlová & Accoustic Vám na Vaší akci zahraje melodie interpretů převážně z oblasti jazzu.

Ze zahraničních uvádíme například: E. Jones, E. Fitzgerald, D. Shirley, D. Reese, M. Monro e, L. Armstrong a dalších...

Z tuzemské scény si pak můžete vyslechnout třeba písně následujících interpretů: H. Hegerová, J. Suchý, Y. Přenosilová a dalších umělců.

Divadlo VeTři - Davide Mattioli - grafika

Nepřehlédnutelný šarm a jižanský temperament, skvělý zpěv a úžasný smysl pro humor - to vše je charismatický Davide Mattioli - bývalý italský carabinier, který už mnoho let trvale žije v České republice, kde mimo zpívání také podniká.

V minulosti jste jej mohli slyšet společně se zpěvačkou Ilonou Csákovou v duetu "Giorni di Parole". Společně s Michalem Davidem a zpěvačkou Chiarou Grilli založil veleúspěšné trio "DaMiChi", které s velkým úspěchem vystupuje dodnes.

Divadlo VeTři - Petr Absolon - grafika

Kouzelník, iluzionista, mikromág, bavič, ale například třeba i výborný malíř - to vše bezesporu ovládá Petr Absolon.

V současné době patří mezi špičku evropských profesionálních iluzionistů o čemž svědčí i řada ocenění, které získal během své bohaté kariéry.

Jeho skvělá představení znají diváci v mnoha zemích světa. V nabídce Divadla VeTři naleznete jak představení určené pro dětské obecenstvo, tak i vystoupení (nejen) pro dospělé diváky.

Divadlo VeTři - Gabriela Goldová & Gold of Shania Twain - grafika

Zpěvačka, muzikálová herečka, moderátorka, tanečnice- to vše je Gabriela Goldová.

Gabriela vystupuje nejen po celé České republice a Slovensku, ale velmi často také zavítá např. do Polska, kde vystupuje pod uměleckým jménem "Gabi Gold". V roce 2014 vydala své sólové CD "Přistávací ranvej", které bylo pokřtěno 14. června 2014.

Divadlo VeTři - Genny Ciatti - grafika

Genny Ciatti je mladá, velmi temperamentní česko-italská zpěvačka, která vás překvapí svým silným hlasem a velkým charisma. Jako sólová zpěvačka vystupuje již od svých 14 let.

Už během základní školy si zahrála v opeře “Carmen a Brundibár“ ve Slezském divadle v Opavě. Během ZŠ zpívala ve sboru Cvrčci a Domino, se kterým vystupovali a získali mnoho ocenění na Evropských i zámořských festivalech a soutěžích.