• Prevence tak trochu jinak...

  Slovo prevence může široké veřejnosti znít jako poučování. Prevence může být ale i zábavná. A právě o prevenci zábavnou formou se snaží projekt „Prevence tak trochu jinak“ Divadla VeTři. Projekt je určený jak dětem v mateřských školách, tak i žákům základních škol a seniorům. Jednotlivým věkovým kategoriím je pořad vždy přizpůsobený a jednotlivá témata preventivních pořadů lze mezi sebou variabilně kombinovat dle potřeby. Divadlo VeTři při tvorbě scénáře úzce spolupracuje s preventisty Policie ČR a městských policií. Samotný pořad není postaven jako klasická přednáška, ale diváci jsou aktivně zapojeni do samotného děje pořadu a spolupodílejí se tak na průběhu představení.

 • Pořady pro děti

  V nabídce Divadla VeTři pro (nejen) dětské diváky naleznete pořady pro všechny příležitosti. Všechny pořady pro děti jsou variabilní a lze je objednat jak samostatně, tak i jako součást například městských, či obecních slavností, zahájení, nebo zakončení školního roku, dětské karnevaly, mikulášské nadílky, oslavy dne dětí a podobně. Všechny pořady z kategorie "Pořady pro děti" lze samozřejmě kombinovat s dalšími pořady a umělci z naší nabídky..

 • Pohádky Divadla veTři

  Široká nabídka pohádek pro nejrůznější příležitosti - to jsou pohádky Divadla Vetři. Naleznete u nás pohádky pro nejrůznější příležitosti. Pohádky lze samozřejmě kombinovat i s dalšími pořady z naší nabídky, případně s dalšími umělci na vaší akci.

 • Moderování vašich akcí

  Divadlo VeTři zajišťuje profesionální moderování společenských, sportovních i maturitních plesů, firemních večírků, módních přehlídek, propagačních akcí, celodenních městských či obecních slavností. Zajišťujeme také moderování veškerých akcí pro děti. Chystáte akci zaměřenou na určité téma? I v tomto ohledu se Vám naše moderátorská dvojice tématicky ráda přizpůsobí.

 • Pořady pro dospělé

  Divadelní, zábavné i preventivní pořady pro starší a dříve narozené - to vše naleznete v nabídce "Pořadů pro dospělé". I tyto pořady jsou variabilní a lze je kombinovat s dalšími pořady Divadla Vetři, nebo zařadit do programu na vaší akci.

Divadlo VeTři

Svět zábavy i poučení

Klára Kolomazníková

Divadlo VeTři - Klára Kolomazníková - grafika

Bývalá členka skupiny Holki, která v říjnu 2019 oslavila dvacetileté výročí své hudební kariéry skvělým koncertem v pražském divadle Semafor. Svoji hudební kariéru začala Klára Kolomazníková v roce 1999, kdy se probojovala do finále pěvecké soutěže "Talent roku". Poté se díky konkurzu stala členkou nejúspěšnější české dívčí kapely Holki.

S kapelou Holki působila necelých pět let. Po rozpadu kapely se vydala na sólovou dráhu. Klára Kolomazníková není ale jen zpěvačkou, je i autorkou knihy "Život se skupinou Holki - Ať to neskončí".

V roce 2004 vydává své první sólové album "Sama". V roce 2006 vydala Klára Kolomazníková další album "Toužím" a v roce 2009 album "Tajně". Na podzim roku 2019 pak společně se Zdeňkem Hrubým natočila svou první sólovou vánoční píseň, k níž si i sama napsala text.

Mezi největší hity Kláry Kolomazníkové patří například taneční věc "Osamělá", cover od Maggi Raily "Zas mě tady máš", nebo píseň "Nebe spí".

 

Fotogalerie k vystoupení:

 

Vystoupení zpěvačky Kláry Kolomazníkové je vhodné na plesy, firemné večírky, slavnosti, diskotéky, městské a obecní slavnosti a další.

Vystoupení zpěvačky Kláry Kolomazníkové nabízíme buď jako sólové vystoupení, nebo i společně s kapelou

Účinkují: Klára Kolomazníková (případně další hosté - dle domluvy s pořadatelem a zvolené varianty vystoupení).

Délka vystoupení: 20 - 40 minut (sólo), 30 - 45 minut (společně s kapelou) nebo dle dohody s pořadatelem.

 

Technické požadavky:

- potřebný prostor: dle dohody

- šatna pro převlečení

- místo pro zaparkování

- požadavky na ozvučení: podrobnosti sdělíme na dotaz

 

Poptávkový formulář pro vystoupení umělce: "Klára Kolomazníková"
 1. Vyplňte prosím všechny položky označené hvězdičkou. Děkujeme.
 2. Vaše jméno a příjmení:(*)
  Povinná položka - doplňte prosím.
 3. Váš e-mail(*)
  Povinná položka - doplňte prosím ve správném formátu.
 4. Kontaktní telefon(*)
  Povinná položka - doplňte prosím správné telefonní číslo.
 5. Místo konání:(*)
  Neplatný vstup
 6. Datum konání:
  Neplatný vstup
 7. Jakým způsobem Vás můžeme kontaktovat?
 8. Text
  Neplatný vstup
 9. Neplatný vstup

Více z této kategorie: « Renata a Josef Pospíšilovi