• Prevence tak trochu jinak...

  Slovo prevence může široké veřejnosti znít jako poučování. Prevence může být ale i zábavná. A právě o prevenci zábavnou formou se snaží projekt „Prevence tak trochu jinak“ Divadla VeTři. Projekt je určený jak dětem v mateřských školách, tak i žákům základních škol a seniorům. Jednotlivým věkovým kategoriím je pořad vždy přizpůsobený a jednotlivá témata preventivních pořadů lze mezi sebou variabilně kombinovat dle potřeby. Divadlo VeTři při tvorbě scénáře úzce spolupracuje s preventisty Policie ČR a městských policií. Samotný pořad není postaven jako klasická přednáška, ale diváci jsou aktivně zapojeni do samotného děje pořadu a spolupodílejí se tak na průběhu představení.

 • Pořady pro děti

  V nabídce Divadla VeTři pro (nejen) dětské diváky naleznete pořady pro všechny příležitosti. Všechny pořady pro děti jsou variabilní a lze je objednat jak samostatně, tak i jako součást například městských, či obecních slavností, zahájení, nebo zakončení školního roku, dětské karnevaly, mikulášské nadílky, oslavy dne dětí a podobně. Všechny pořady z kategorie "Pořady pro děti" lze samozřejmě kombinovat s dalšími pořady a umělci z naší nabídky..

 • Pohádky Divadla veTři

  Široká nabídka pohádek pro nejrůznější příležitosti - to jsou pohádky Divadla Vetři. Naleznete u nás pohádky pro nejrůznější příležitosti. Pohádky lze samozřejmě kombinovat i s dalšími pořady z naší nabídky, případně s dalšími umělci na vaší akci.

 • Moderování vašich akcí

  Divadlo VeTři zajišťuje profesionální moderování společenských, sportovních i maturitních plesů, firemních večírků, módních přehlídek, propagačních akcí, celodenních městských či obecních slavností. Zajišťujeme také moderování veškerých akcí pro děti. Chystáte akci zaměřenou na určité téma? I v tomto ohledu se Vám naše moderátorská dvojice tématicky ráda přizpůsobí.

 • Pořady pro dospělé

  Divadelní, zábavné i preventivní pořady pro starší a dříve narozené - to vše naleznete v nabídce "Pořadů pro dospělé". I tyto pořady jsou variabilní a lze je kombinovat s dalšími pořady Divadla Vetři, nebo zařadit do programu na vaší akci.

Divadlo VeTři

Svět zábavy i poučení

Michaela Dolinová

Divadlo VeTři - Michaela Dolinová - grafika

Herečka, moderátorka, zpěvačka, ale také známá televizní "rosnička"- Michaelu Dolinovou netřeba více představovat.

Absolventka Pražské konzervatoře, hostující např. v Hudebním divadle Karlín, v Divadle Semafor a na dalších scénách.

Michaelu Dolinovou jste mohli taktéž vidět v TV seriálech a zábavných pořadech.

 

Divadlo VeTři Vám tuto zpěvačku a herečku nabízí v současné době ve dvou pořadech
(nejen) pro děti.

Nabídka pro Vás

 

Sněhánky Míši Dolinové

Divadlo VeTři - Nabídka agenturních pořadů - Sněhánky Michaely Dolinové - grafika Dětmi velmi oblíbený pořad, ve kterém se diváci dozví, jak se dá poznat z oblohy zítřejší počasí. Ale nejenom to, počasí se dá například poznat i z provázku anebo pohledem na přírodu.

Ale, to ještě není vše, počasí se dá předpovědět také i z pranostik. Jak moc děti ví, co je to polojasno a oblačno, proč chodí slepice brzy spát a co je to vlastně fén, se dozví v písničkách a soutěžích s Michaelou Dolinovou (případně po dohodě s Milanem Duchkem).

Samozřejmě nechybí ani povídání a výzva dětí ke spolupráci i na jevišti. Dobroty na křoupání také chybět nebudou!

 

 

Pořad „Sněhánky Míši Dolinové" lze nasměrovat nejen na období Mikuláše a Vánoc, či Velikonoc, ale např. i na konec školního roku, případně k dalším příležitostem.

Účinkují: Michaela Dolinová (případně + Milan Duchek).

Délka vystoupení: min. 45 minut.

 

 

Technické požadavky:

- potřebný prostor: dle dohody

- šatna pro převlečení

- místo pro zaparkování

- Požadavky na ozvučení: zvuková aparatura (možnost přehrání CD) + 2x mikrofon (pokud možno bezdrátový).

 

 

Křoupat zdravě – dá se hravě

Divadlo VeTři - Nabídka agenturních pořadů - Michaela Dolinová - Křoupat zdravě - dá se hravě - grafika Představení Michaely Dolinové, která po „Sněhánkách Míši Dolinové" připravila další představení, které není v pravém smyslu slova pohádkou, ale je také velkým dialogem s dětmi.

Název pořadu - „Křoupat zdravě - dá se hravě“ už napovídá, že půjde o téma zdravého jídla, které mezi dětmi není zas tak populární. Na příkladu postav Jeníčka a Mařenky, kteří se v našem příběhu jmenují Křupík a Smaženka, Michaela ukazuje, kam to vede, když jsou děti ochotné obětovat smažené a křupavé pochutiny, (které jejich organizmus zatěžují), za svoje zdraví, štíhlou pohyblivost a dokonce za lásku svých nejbližších. V příběhu vystupuje Babice Připálenice, která tady funguje coby majitelka „rychlého občerstvení s osmaženým až připáleným sortimentem jídel". Tedy přesně takovým, jaké naše děti milují. Další děj ukáže, kam to může dojít, když je někdo zavřený a násilím nucený tyhle věci sníst. Nejenže se mu to zprotiví ale ještě navíc příšerně ztloustne. Ke „ztloustnutí“ na jevišti skutečně dojde!

Tento příběh, který samozřejmě dobře skončí, by měl ukázat, jak chutné a zábavné mohou být ty zdravé a netučné a přesto hodnotné potraviny. Příběhem se vinou písničky na téma jídla a pochutnávání (např. "Představte si,co jsem měl dnes k obědu" od J.Šlitra a další), dále pak samozřejmě i soutěže,ve kterých děti samy určují a hádají, na co je která potravina dobrá a ze které jenom ztloustneme.

Celý příběh končí tím, že Babice Připálenice musí změnit sortiment jídel z nezdravých na zdravá. Samotné děti by jí měly napovídat, která jídla jsou zdravá.

Spolu s Michaelou Dolinovou účinkují také dvě velké maňáskové postavičky Křupíka a Smaženky. Po předchozí dohodě účinkuje i Milan Duchek.

Velkou výhodou tohoto pořadu je, že se dá vypustit okolní příběh obou dětí a zúžit na samotné jejich stravovací zlozvyky a následné ztloustnutí. Písničky a soutěže samozřejmě zůstávají. Další výhodou je velká časová variabilita pořadu.

V představení je možné se zaměřit na určitý výrobek, který by se mohl propagovat, či celou řadu zdravých potravin, které je potřeba uvést ve známost.

 

 

Představení „Křoupat zdravě – dá se hravě" se může hrát v jakémkoli divadelním prostoru, venku na podiu, či v prostorách nákupního centra.

Účinkují: Michaela Dolinová (případně + Milan Duchek).

Délka vystoupení: 80 minut (případně po dohodě i kratší čas - 20, 40 minut).

 

 

Technické požadavky:

- potřebný prostor: dle dohody

- podium, nebo jiný vhodný prostor pro produkci

- šatna pro převlečení

- místo pro zaparkování

- Požadavky na ozvučení: zvuková aparatura (možnost přehrání CD) + 2x mikrofon (pokud možno bezdrátový).

 

Poptávkový formulář pro vystoupení umělce: "Michaela Dolinová"
 1. Vyplňte prosím všechny položky označené hvězdičkou. Děkujeme.
 2. Vaše jméno a příjmení:(*)
  Povinná položka - doplňte prosím.
 3. Váš e-mail(*)
  Povinná položka - doplňte prosím ve správném formátu.
 4. Kontaktní telefon(*)
  Povinná položka - doplňte prosím správné telefonní číslo.
 5. Místo konání:(*)
  Neplatný vstup
 6. Datum konání:
  Neplatný vstup
 7. Jakým způsobem Vás můžeme kontaktovat?
 8. Text
  Neplatný vstup
 9. Neplatný vstup