• Prevence tak trochu jinak...

  Slovo prevence může široké veřejnosti znít jako poučování. Prevence může být ale i zábavná. A právě o prevenci zábavnou formou se snaží projekt „Prevence tak trochu jinak“ Divadla VeTři. Projekt je určený jak dětem v mateřských školách, tak i žákům základních škol a seniorům. Jednotlivým věkovým kategoriím je pořad vždy přizpůsobený a jednotlivá témata preventivních pořadů lze mezi sebou variabilně kombinovat dle potřeby. Divadlo VeTři při tvorbě scénáře úzce spolupracuje s preventisty Policie ČR a městských policií. Samotný pořad není postaven jako klasická přednáška, ale diváci jsou aktivně zapojeni do samotného děje pořadu a spolupodílejí se tak na průběhu představení.

 • Pořady pro děti

  V nabídce Divadla VeTři pro (nejen) dětské diváky naleznete pořady pro všechny příležitosti. Všechny pořady pro děti jsou variabilní a lze je objednat jak samostatně, tak i jako součást například městských, či obecních slavností, zahájení, nebo zakončení školního roku, dětské karnevaly, mikulášské nadílky, oslavy dne dětí a podobně. Všechny pořady z kategorie "Pořady pro děti" lze samozřejmě kombinovat s dalšími pořady a umělci z naší nabídky..

 • Pohádky Divadla veTři

  Široká nabídka pohádek pro nejrůznější příležitosti - to jsou pohádky Divadla Vetři. Naleznete u nás pohádky pro nejrůznější příležitosti. Pohádky lze samozřejmě kombinovat i s dalšími pořady z naší nabídky, případně s dalšími umělci na vaší akci.

 • Moderování vašich akcí

  Divadlo VeTři zajišťuje profesionální moderování společenských, sportovních i maturitních plesů, firemních večírků, módních přehlídek, propagačních akcí, celodenních městských či obecních slavností. Zajišťujeme také moderování veškerých akcí pro děti. Chystáte akci zaměřenou na určité téma? I v tomto ohledu se Vám naše moderátorská dvojice tématicky ráda přizpůsobí.

 • Pořady pro dospělé

  Divadelní, zábavné i preventivní pořady pro starší a dříve narozené - to vše naleznete v nabídce "Pořadů pro dospělé". I tyto pořady jsou variabilní a lze je kombinovat s dalšími pořady Divadla Vetři, nebo zařadit do programu na vaší akci.

Divadlo VeTři

Svět zábavy i poučení

Balonková show

Divadlo VeTři - Balonková show - grafika

Zábavný pořad Divadla VeTři, který je určen pro děti a mladé nejen věkem.

Balonková show Divadla VeTři je pořad plný písniček, soutěží, tancování a především balónků všech velikostí, barev a tvarů.

Součástí programu je samozřejmě také velmi oblíbený balónkový modeling.

Tento pořad je možno využít v různých časových úpravách pro veškeré venkovní i vnitřní dětské akce. Balonková show bývá velmi často objednávána na dětské karnevaly, halloween, doprovodný pořad pro pasování předškoláků, firemní akce a podobně.

Balonková show dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější pořady z nabídky dětských pořadů Divadla VeTři (v naší nabídce je již od roku 2007) a na "to své" si během "Balonkové show"přijdou nejen děti, ale i dospěláci. V případě zájmu lze doplnit o další účinkující, např. kouzelníky, show s grifonky, bublinovou show, malování na obličej, airbrush tetování, nebo další účinkující dle Vaší poptávky...

Součástí našeho programu je i vlastní kompletní kvalitní ozvučení.

Fotogalerie k představení:

 

 

Balonková show Divadla VeTři je naprosto variabilní program vhodný pro nejrůznější příležitosti

Délka představení: dle domluvy s pořadatelem

Po dohodě je možno zajistit i další účinkující

Účinkují: Divadlo VeTři (případně další hosté)

 

 

Technické požadavky:

- potřebný prostor: 4,5 m x 2,5 m

- stabilní přívod el. proudu

- 2x stůl + 2x židle

- další dle dohody s pořadatelem představení

 

Poptávkový formulář pro pořad "Balonková show Divadla VeTři"
 1. Vyplňte prosím všechny položky označené hvězdičkou. Děkujeme.
 2. Vaše jméno a příjmení:(*)
  Povinná položka - doplňte prosím.
 3. Váš e-mail(*)
  Povinná položka - doplňte prosím ve správném formátu.
 4. Kontaktní telefon(*)
  Povinná položka - doplňte prosím správné telefonní číslo.
 5. Místo konání:(*)
  Neplatný vstup
 6. Datum konání:
  Neplatný vstup
 7. Jakým způsobem Vás můžeme kontaktovat?
 8. Text
  Neplatný vstup
 9. Neplatný vstup

Více z této kategorie: Elsa a Olaf na cestách »