• Prevence tak trochu jinak...

  Slovo prevence může široké veřejnosti znít jako poučování. Prevence může být ale i zábavná. A právě o prevenci zábavnou formou se snaží projekt „Prevence tak trochu jinak“ Divadla VeTři. Projekt je určený jak dětem v mateřských školách, tak i žákům základních škol a seniorům. Jednotlivým věkovým kategoriím je pořad vždy přizpůsobený a jednotlivá témata preventivních pořadů lze mezi sebou variabilně kombinovat dle potřeby. Divadlo VeTři při tvorbě scénáře úzce spolupracuje s preventisty Policie ČR a městských policií. Samotný pořad není postaven jako klasická přednáška, ale diváci jsou aktivně zapojeni do samotného děje pořadu a spolupodílejí se tak na průběhu představení.

 • Pořady pro děti

  V nabídce Divadla VeTři pro (nejen) dětské diváky naleznete pořady pro všechny příležitosti. Všechny pořady pro děti jsou variabilní a lze je objednat jak samostatně, tak i jako součást například městských, či obecních slavností, zahájení, nebo zakončení školního roku, dětské karnevaly, mikulášské nadílky, oslavy dne dětí a podobně. Všechny pořady z kategorie "Pořady pro děti" lze samozřejmě kombinovat s dalšími pořady a umělci z naší nabídky..

 • Pohádky Divadla veTři

  Široká nabídka pohádek pro nejrůznější příležitosti - to jsou pohádky Divadla Vetři. Naleznete u nás pohádky pro nejrůznější příležitosti. Pohádky lze samozřejmě kombinovat i s dalšími pořady z naší nabídky, případně s dalšími umělci na vaší akci.

 • Moderování vašich akcí

  Divadlo VeTři zajišťuje profesionální moderování společenských, sportovních i maturitních plesů, firemních večírků, módních přehlídek, propagačních akcí, celodenních městských či obecních slavností. Zajišťujeme také moderování veškerých akcí pro děti. Chystáte akci zaměřenou na určité téma? I v tomto ohledu se Vám naše moderátorská dvojice tématicky ráda přizpůsobí.

 • Pořady pro dospělé

  Divadelní, zábavné i preventivní pořady pro starší a dříve narozené - to vše naleznete v nabídce "Pořadů pro dospělé". I tyto pořady jsou variabilní a lze je kombinovat s dalšími pořady Divadla Vetři, nebo zařadit do programu na vaší akci.

Divadlo VeTři

Svět zábavy i poučení

O pejskovi a kočičce

Divadlo VeTři - O pejskovi a kočičce - grafika

Jednoho dne slavil pejsek narozeniny. Měl tuze velkou radost, když mu kočička s dětmi připravila dort z kamínků a písku, ale daleko větší chuť měl na vlastnoručně upečený dort.

A tak se s kočičkou pustili do pečení vlastního dortu a těšili se na společnou oslavu s dětmi.

Zatímco čerstvě upečený dort stydnul, rozhodli se pejsek s kočičkou zajít do města pro zbytek potřebných věcí na oslavu...

Jak to s dortem dopadlo, víme už asi všichni.

Co se ale bude dít v pohádce "O pejskovi a kočičce" dál, se dozvíte ve zpracování Divadla VeTři. Tradiční a milé vyprávění o pejskovi a kočičce znají a milují snad všechny děti. My jim tentokrát v pohádce v úpravě Divadla VeTři přinášíme spojení dvou příběhů "Jak pejsek s kočičkou pekli dort" a "O pyšné noční košilce".

Pohádka "O pejskovi a kočičce" v úpravě Divadla Vetři je vhodná (nejen) pro děti předškolního věku.

 

 

Pohádka Divadla VeTři "O pejskovi a kočičce" patří mezi klasické pohádky v nové úpravě Divadla VeTři.

Scéna je tvořena paravánem.

Délka představení: cca 45 minut

Účinkují: Michaela Marková a Vlasta Vébr

Výprava, scénář, hudba: Divadlo VeTři

 

 

Technické požadavky:

- potřebný prostor: 4,5 m x 2,5 m

- stabilní přívod el. proudu

- 2x židle

- šatna pro účinkující, místo pro zaparkování

- další dle dohody s pořadatelem představení

 

Poptávkový formulář pro pohádku "O pejskovi a kočičce"
 1. Vyplňte prosím všechny položky označené hvězdičkou. Děkujeme.
 2. Vaše jméno a příjmení:(*)
  Povinná položka - doplňte prosím.
 3. Váš e-mail(*)
  Povinná položka - doplňte prosím ve správném formátu.
 4. Kontaktní telefon(*)
  Povinná položka - doplňte prosím správné telefonní číslo.
 5. Datum konání:
  Neplatný vstup
 6. Jakým způsobem Vás můžeme kontaktovat?
 7. Text
  Neplatný vstup