Vytisknout tuto stránku

Genny Ciatti

Divadlo VeTři - Genny Ciatti - grafika

Genny Ciatti je mladá, velmi temperamentní česko-italská zpěvačka, která vás překvapí svým silným hlasem a velkým charisma. Jako sólová zpěvačka vystupuje již od svých 14 let.

Už během základní školy si zahrála v opeře “Carmen a Brundibár“ ve Slezském divadle v Opavě. Během ZŠ zpívala ve sboru Cvrčci a Domino, se kterým vystupovali a získali mnoho ocenění na Evropských i zámořských festivalech a soutěžích.

Mimo sólovou dráhu vystupovala také s “ABBA Chicquita revival“ jako vokalistka, na turné v zahraničí pak jako hlavní zpěvačka. Její hlas znají tisíce dětí z celé ČR z nahrávek pro dětské tábory H+H, pro které nahrává songy a znělky již 8 let. Během studia na škole Pop-zpěvu v Olomouci si Genny střihla roli v muzikálu “Mamma Mia“. V roce 2009 získala jednu z hlavních rolí (Báru) v slavném hitmuzikálu “Děti ráje“. Již v 19 letech se probojovala do mezinárodní soutěže “Slavijanski Bazar“ v Bělorusku a v dubnu 2013 získala 3. místo na mezinárodním festivalu Baltská Fregata v sekci Baltic Super Star v Ruském Petrohradě.

Genny Ciatti jste mohli vidět také např. v roli intelektuálky Katky ve velmi úspěšném pohádkovém muzikálu “Kapka medu pro Verunku“, nebo v muzikálu “Cesta kolem světa za 80 dní“, kde hraje po boku Vlastimila Harapese v jediné ženské roli princeznu Audu. Genny dále zpívá v off-stage v muzikále “AIDA“. Mimo divadelní zkušenosti si Genny zahrála i v seriálu Ordinace v růžové zahradě, Gympl a ve filmu Jan Palach.

Genny spolupracuje již několik let s Nadací Hanky Kynychové na dobročinném projektu “Hejbejtese“, který pomáhá dětem z dětských domovů, ale podporuje i další charitativní akce a benefiční koncerty. Taktéž nahrála několik svých písní v italštině, jako např. “La Fortuna, Grazie Mamma, Qualche carezza“, zpívá i mnoho starých, světově známých hitů jak v italštině, tak i v angličtině nebo češtině (Ti amo, Io che non vivo, La bambola, Nessuno mi puó giudicare, Se telefonando,… Boty proti lásce, Strach, Zahraj i pro mě, Dnes procitám, písničky M. Davida, ale také Adele, Brian Adams, Carrie Underwood a další).

Genny vystupuje jak sama, na různých akcích pro dospělé i pro děti, ale taktéž je možné dohodnout i vystoupení spolu s některým ze svých známých kolegů z divadla, nebo jako italský projekt se zpěvákem Davidem Mattiolim.

 

Fotogalerie k vystoupení:

 

 

Vystoupení Genny Ciatti je velmi vhodné pro všechny příležitosti, jak pro dospělé, tak i pro dětské diváky.

Účinkují: Genny Ciatti (po dohodě i Davide Mattioli, případně další hosté).

Délka vystoupení: dle dohody s pořadatelem.

 

 

Technické požadavky:

- potřebný prostor: dle dohody

- podium, nebo jiný vhodný prostor pro produkci

- stabilní přívod el. proudu

- šatna pro převlečení

- místo pro zaparkování

- požadavky na ozvučení + playlist dodáme na požádání

 

Poptávkový formulář pro vystoupení umělce: "Genny Ciatti"
 1. Vyplňte prosím všechny položky označené hvězdičkou. Děkujeme.
 2. Vaše jméno a příjmení:(*)
  Povinná položka - doplňte prosím.
 3. Váš e-mail(*)
  Povinná položka - doplňte prosím ve správném formátu.
 4. Kontaktní telefon(*)
  Povinná položka - doplňte prosím správné telefonní číslo.
 5. Místo konání:(*)
  Neplatný vstup
 6. Datum konání:
  Neplatný vstup
 7. Jakým způsobem Vás můžeme kontaktovat?
 8. Text
  Neplatný vstup
 9. Neplatný vstup

Média

Genny Ciatti - Dnes procitám (Official music video 2012)