Vytisknout tuto stránku

Michaela Dolinová

Divadlo VeTři - Michaela Dolinová - grafika

Herečka, moderátorka, zpěvačka, ale také známá televizní "rosnička"- Michaelu Dolinovou netřeba více představovat.

Absolventka Pražské konzervatoře, hostující např. v Hudebním divadle Karlín, v Divadle Semafor a na dalších scénách.

Michaelu Dolinovou jste mohli taktéž vidět v TV seriálech a zábavných pořadech.

 

Divadlo VeTři Vám tuto zpěvačku a herečku nabízí v současné době ve dvou pořadech
(nejen) pro děti.

Nabídka pro Vás

 

Sněhánky Míši Dolinové

Divadlo VeTři - Nabídka agenturních pořadů - Sněhánky Michaely Dolinové - grafika Dětmi velmi oblíbený pořad, ve kterém se diváci dozví, jak se dá poznat z oblohy zítřejší počasí. Ale nejenom to, počasí se dá například poznat i z provázku anebo pohledem na přírodu.

Ale, to ještě není vše, počasí se dá předpovědět také i z pranostik. Jak moc děti ví, co je to polojasno a oblačno, proč chodí slepice brzy spát a co je to vlastně fén, se dozví v písničkách a soutěžích s Michaelou Dolinovou (případně po dohodě s Milanem Duchkem).

Samozřejmě nechybí ani povídání a výzva dětí ke spolupráci i na jevišti. Dobroty na křoupání také chybět nebudou!

 

 

Pořad „Sněhánky Míši Dolinové" lze nasměrovat nejen na období Mikuláše a Vánoc, či Velikonoc, ale např. i na konec školního roku, případně k dalším příležitostem.

Účinkují: Michaela Dolinová (případně + Milan Duchek).

Délka vystoupení: min. 45 minut.

 

 

Technické požadavky:

- potřebný prostor: dle dohody

- šatna pro převlečení

- místo pro zaparkování

- Požadavky na ozvučení: zvuková aparatura (možnost přehrání CD) + 2x mikrofon (pokud možno bezdrátový).

 

 

Křoupat zdravě – dá se hravě

Divadlo VeTři - Nabídka agenturních pořadů - Michaela Dolinová - Křoupat zdravě - dá se hravě - grafika Představení Michaely Dolinové, která po „Sněhánkách Míši Dolinové" připravila další představení, které není v pravém smyslu slova pohádkou, ale je také velkým dialogem s dětmi.

Název pořadu - „Křoupat zdravě - dá se hravě“ už napovídá, že půjde o téma zdravého jídla, které mezi dětmi není zas tak populární. Na příkladu postav Jeníčka a Mařenky, kteří se v našem příběhu jmenují Křupík a Smaženka, Michaela ukazuje, kam to vede, když jsou děti ochotné obětovat smažené a křupavé pochutiny, (které jejich organizmus zatěžují), za svoje zdraví, štíhlou pohyblivost a dokonce za lásku svých nejbližších. V příběhu vystupuje Babice Připálenice, která tady funguje coby majitelka „rychlého občerstvení s osmaženým až připáleným sortimentem jídel". Tedy přesně takovým, jaké naše děti milují. Další děj ukáže, kam to může dojít, když je někdo zavřený a násilím nucený tyhle věci sníst. Nejenže se mu to zprotiví ale ještě navíc příšerně ztloustne. Ke „ztloustnutí“ na jevišti skutečně dojde!

Tento příběh, který samozřejmě dobře skončí, by měl ukázat, jak chutné a zábavné mohou být ty zdravé a netučné a přesto hodnotné potraviny. Příběhem se vinou písničky na téma jídla a pochutnávání (např. "Představte si,co jsem měl dnes k obědu" od J.Šlitra a další), dále pak samozřejmě i soutěže,ve kterých děti samy určují a hádají, na co je která potravina dobrá a ze které jenom ztloustneme.

Celý příběh končí tím, že Babice Připálenice musí změnit sortiment jídel z nezdravých na zdravá. Samotné děti by jí měly napovídat, která jídla jsou zdravá.

Spolu s Michaelou Dolinovou účinkují také dvě velké maňáskové postavičky Křupíka a Smaženky. Po předchozí dohodě účinkuje i Milan Duchek.

Velkou výhodou tohoto pořadu je, že se dá vypustit okolní příběh obou dětí a zúžit na samotné jejich stravovací zlozvyky a následné ztloustnutí. Písničky a soutěže samozřejmě zůstávají. Další výhodou je velká časová variabilita pořadu.

V představení je možné se zaměřit na určitý výrobek, který by se mohl propagovat, či celou řadu zdravých potravin, které je potřeba uvést ve známost.

 

 

Představení „Křoupat zdravě – dá se hravě" se může hrát v jakémkoli divadelním prostoru, venku na podiu, či v prostorách nákupního centra.

Účinkují: Michaela Dolinová (případně + Milan Duchek).

Délka vystoupení: 80 minut (případně po dohodě i kratší čas - 20, 40 minut).

 

 

Technické požadavky:

- potřebný prostor: dle dohody

- podium, nebo jiný vhodný prostor pro produkci

- šatna pro převlečení

- místo pro zaparkování

- Požadavky na ozvučení: zvuková aparatura (možnost přehrání CD) + 2x mikrofon (pokud možno bezdrátový).

 

Poptávkový formulář pro vystoupení umělce: "Michaela Dolinová"
 1. Vyplňte prosím všechny položky označené hvězdičkou. Děkujeme.
 2. Vaše jméno a příjmení:(*)
  Povinná položka - doplňte prosím.
 3. Váš e-mail(*)
  Povinná položka - doplňte prosím ve správném formátu.
 4. Kontaktní telefon(*)
  Povinná položka - doplňte prosím správné telefonní číslo.
 5. Místo konání:(*)
  Neplatný vstup
 6. Datum konání:
  Neplatný vstup
 7. Jakým způsobem Vás můžeme kontaktovat?
 8. Text
  Neplatný vstup
 9. Neplatný vstup