• wwww2 Preventivní pořady Divadla VeTři
  Michaela Marková & Vlasta Vébr v jednom z nejoblíbenějších pořadů Divadla VeTři naučí naše diváky vtipnou a zábavnou formou, jak zvládat nástrahy a nebezpečí všedních dnů. Prevence s námi, to je zábava i poučení... Více informací
 • Divadlo VeTři - Orgasmus bez předsudků - přechod na stránku Orgasmus bez předsudků
  Odvážná komedie pro odvážné diváky a ještě odvážnější herce, aneb - jsou věci, o kterých se mluví jen v posteli... Nová divadelní hra v repertoáru Divadla VeTři určená pro dospělé diváky bez předsudků. Více informací
 • Divadlo VeTři - Dětské karnevaly - přechod na stránku Dětské karnevaly
  Divadlo VeTři připravilo pro Vás a Vaše děti tu správnou karnevalovou zábavu plnou soutěží, tance a odměn.
  K dispozici jsou různé pořady vhodné pro tyto příležitosti...  Více informací
 • Divadlo VeTři - Olympijské hry s Asterixem a Obelixem - přechod na stránku Olympijské hry a Asterixem a Obelixem
  Chcete pro své děti připravit den s velkým D? Pozvěte si Asterixe a Obelixe, kteří je zaručeně pobaví! Děti se rázem ocitnou na olympijských hrách, a v neobvyklých disciplínách budou soutěžit o medaile... Více informací
 • Divadlo VeTři - Balonková shov s Divadlem VeTři - přechod na stránku Balonková show Divadla VeTři
  Zábavný pořad Divadla VeTři, který je určen pro děti a mladé nejen věkem. Balonková show Divadla VeTři je pořad plný písniček, soutěží, tancování a především balónků všech velikostí, barev a tvarů... Více informací
 • Divadlo VeTři - Filmové písničky a dobrodružství zvané seriál - přechod na stránku Filmové písničky a dobrodružství zvané seriál
  Pořad pro dospělé diváky plný zajímavého povídání o světě filmu, seriálu, divadla, televizní zábavy, scének a především pak plný světových i českých filmových a seriálových písní v podání zpěvačky Terezy Novotné...Více informací
 • wwww6 Title text 666
  Content text...

Divadlo VeTři - Preventivní pořady - přechod na stránku

Divadlo VeTři - Pořady pro děti - přechod na stránku

Divadlo VeTři - Pořady pro dospělé - přechod na stránku

Právě se nalézáte: Nabídka Agentury Divadla veTři >> Agentura - pořady pro děti >> Václav "Upír" Krejčí

Václav "Upír" Krejčí

Divadlo veTři - Václav Upír Krejčí - grafikaJednou ze stálic v nabídce Agentury Divadla veTři je i Václav Upír Krejčí.

Jeho dětské pořady jsou zárukou špičkové zábavy, spousty humoru a úzkého kontaktu s jeho diváky. Ale nejen to, v Upírových pořadech se děti i něco naučí.

Divadlo VeTři Vám Václava Upíra Krejčího nabízí v současné době celkem ve třech pořadech určených nejen pro Vaše dětské diváky, ale i dospělé.

Nabídka pro Vás

Upír má děti rád

Divadlo VeTři - Václav Upír Krejčí - Upír má děti rád - grafika

Toto vystoupení Václava Upíra Krejčího se skládá spíše z estrádnějších etud.

Možná lepším přirovnáním je, že jsou to kontaktní etudy.

To znamená, že děti se aktivně zapojují do hry, jsou do děje představení doslova vtažené, aby reagovaly.

Představení lze po dohodě rozdělit např. na dva kratší bloky.

Balónek

Upír dělá hloupého, že něco našel a neví co to je… Děti mu napovídají, že je to balónek, ale on jim nevěří, protože balónky jsou přece kulaté a tohle je šlupička… Potom mu všichni v sále napovídají, co má dělat a on si to pořád plete… Děti Upírovi pomáhají i nafukovat, ale stále se nedaří, nedaří, až se nakonec podaří.

Slepička

Podobně je tomu i u cirkusové pohádky „Slepička Slepína“, která od dětí odkoukala, že se vždy před spaním svlékají a převlékají do pyžama. Slepička se začala před spaním rozlepovat, hlava, křídla, nohy, ale do rána zapomněla, jak vypadá a teď má Upír jen torzo a děti napovídají, co kam patří. Upír se plete a dává slepičce různé hlavy jiných zvířátek, kozoslepice, kravoslepice, beranoslepice, pesoslepice apod. Nakonec vše dobře dopadne a děti jsou pochváleny.

Písničky

Upír s dětmi zpívá písničku, kterou všichni znají (J.Žáček - "Byl jeden domeček"). A pak si ji společně s dětskými diváky i zarecituje…

Vtipná kaše

Další Upírovou etudou je vaření vtipné kaše… Protože tím se z našich životů vyhání neviditelní smutňáci, kteří dělají smutek. A jak na to? To se vezme velký hrnec (děti naznačují) a měchačkokvrdlačku se do hrnce dávají různé věci, i legrační, např. sluníčko, štípaná pusa, kytička pro hodné lidi, legrační obrázek, Bolka Polívku, atd. Stále se musí míchat, aby se to nepřipálilo, protože připálené smutňákům chutná. Na závěr ochutnáme a když jsme dobře vařili, tak se všichni zasmějeme. Děti se vždy smějí a pak zavládne všude dobrá nálada.

 

 

Pořad „Upír má děti rád„ je velmi oblíbený pořad vhodný pro každou příležitost a lze jej uzpůsobit dle požadavků zákazníka.

Účinkují: Václav Upír Krejčí.

Délka vystoupení: min. 45 minut.

 

 

Technické požadavky:

Potřebný prostor: dle dohody
Šatna pro převlečení, místo pro parkování
Požadavky na ozvučení: zvuková aparatura (možnost přehrání CD) + mikrofon (pokud možno bezdrátový).

 

Pekelně mikulášská šou

Divadlo VeTři - Václav Upír Krejčí - Pekelně mikulášská šou - grafika

Václav Upír Krejčí v roli roztomilého čertíka, který spíše budí úsměv nežli strach. Upír provází zábavnou Mikulášskou nadílku pro děti i jejich rodiče… Základem pořadu je Upír Krejčí, Mikuláš a Andělé (i toto je možné - a nebudete mít pocit chudého pořadu, Upír Krejčí je prostě multifunkční umělec, s přehledem odmoderuje cokoliv, pobaví Vaše děti, udělá soutěže a mezi tím i zazpívá).

Částečně kostýmované představení je koncipováno jako hravé a zábavné čekání na Mikuláše, protože ten toho má moc a než se dostane až k nám - dětem, tak je čas zazpívat si, zasoutěžit a poslechnout pohádku… Čertík Upča - ten má s sebou peklíčko a zlobivé rodiče strká do kotle… (žádného tam ale nakonec nestrčí, protože kotel je moc malý). V pekelné knize se dočte, že děti také zlobí, ale stránka, kde je psáno, které děti měl potrestat, tak ta chybí, někdo mu ji vytrhl… Děti se tedy musí dobrovolně přihlásit, které zlobilo - to které se přihlásí pak "za trest" bude muset zazpívat, zarecitovat, atd.

Na jevišti také stojí velký telefon, přímá linka k Ježíškovi a děti mu můžou zavolat a nadiktovat svá Vánoční přání - co že by od Ježíška chtěli pod stromeček. Dále je možné pořad doplnit dalšími umělci. V základní ceně pouze Václav Upír Krejčí (délka pořadu bez Mikulášské nadílky - cca 60 min. po dohodě i více.

 

 

Představení je velmi vhodné na období okolo Mikuláše a Vánoc. Dále je možné pořad doplnit dalšími umělci. V základní ceně pouze Václav Upír Krejčí.

Účinkují: Václav Upír Krejčí.

Délka vystoupení: 60 minut (délka pořadu bez Mikulášské nadílky).

 

 

Technické požadavky:

Potřebný prostor: dle dohody
Šatna pro převlečení, místo pro parkování
Požadavky na ozvučení: zvuková aparatura (možnost přehrání CD) + mikrofon (pokud možno bezdrátový).

 

Písničkové PEXESO

Divadlo VeTři - Václav Upír Krejčí - Písničkové PEXESO - grafika

V tomto zábavně-soutěžním pořadu máte možnost vidět nejen Václava Upíra krejčího, ale také zpěváka Standu Hložka.

Standa Hložek je hlavním zpěvákem programu, “hvězdou“, moderátorem a kytarovým doprovodným hudebníkem, který doprovází vítězná družstva na kytaru s tématickou písničkou. Je to kladná postava, která usměrňuje Upíra.

Upír je moderátorem, ale moderátorem, který glosuje. Dělá legraci a pak si zazpívá s dětmi známou písničku – "Byl jeden domeček". V pořadu "Písničkové PEXESO" je 5 hlavních soutěžních bloků pro 10 družstev, které mezi sebou soutěží. 2 družstva v každém bloku vždy po 3 soutěžících. Na každé straně 3 kluci proti 3 klukům, nebo 3 děvčata proti 3 děvčatům, nebo 3 děvčata proti 3 klukům atd. Každé družstvo si vybere svoji píseň z pexesa. Musí dát dva obrázky patřící k sobě a pak říci, jaká je to písnička. To znamená, že v každém soutěžním bloku budou 2 písničky. Každou písní děti doprovází Standa Hložek.

Pořad Václava Upíra krejčího a Standy Hložka "Písničkové Pexeso" si dává za cíl, aby děti nezapomněli na krásné lidové písničky.

 

 

Představení je vhodné pro jakékoliv roční období, lze jej odehrát jak uvnitř, tak i venku. Technické podmínky pořadu je nutno dohodnout předem.

Účinkují: Václav Upír Krejčí a Standa Hložek.

Délka vystoupení: cca 60 minut.

 

 

Technické požadavky:

Potřebný prostor: dle dohody - nutno dohonout předem
Šatna pro převlečení, místo pro parkování
Požadavky na ozvučení: dodáme na požádání.

 

Máte-li zájem o vystoupení Václava "Upíra" Krejčího, kontaktujte nás telefonicky, nebo pomocí našeho "Kontaktního formuláře".

Z naší galerie

Z historie 2

Novinky

16.5.2016 11:13

Orgasmus bez předsudků

Dodanek

Divadlo VeTři - Zprávičky - grafika

 

 

Orgasmus bez předsudků

 

Veškeré informace k divadelní hře "Orgasmus bez předsudků" naleznete ZDE, nebo po kliknutí na obrázek.

Divadlo VeTři - Pořady pro dospělé - Orgasmus bez předsudků - přechod na stránku

Divadlo vetři - Elsa a Olaf na cestách- přechod na stránku

Copyright ©: Divadlo VeTři (2012) :: :: Divadlo VeTři - Dodo-photo - přechod na stránku Design & code: David Doležal - Dodo-photo :: :: Powered by: Divadlo VeTři - Redakční systém Agáta - přechod na stránkuR.S. Agáta