• Prevence tak trochu jinak...

  Slovo prevence může široké veřejnosti znít jako poučování. Prevence může být ale i zábavná. A právě o prevenci zábavnou formou se snaží projekt „Prevence tak trochu jinak“ Divadla VeTři. Projekt je určený jak dětem v mateřských školách, tak i žákům základních škol a seniorům. Jednotlivým věkovým kategoriím je pořad vždy přizpůsobený a jednotlivá témata preventivních pořadů lze mezi sebou variabilně kombinovat dle potřeby. Divadlo VeTři při tvorbě scénáře úzce spolupracuje s preventisty Policie ČR a městských policií. Samotný pořad není postaven jako klasická přednáška, ale diváci jsou aktivně zapojeni do samotného děje pořadu a spolupodílejí se tak na průběhu představení.

 • Pořady pro děti

  V nabídce Divadla VeTři pro (nejen) dětské diváky naleznete pořady pro všechny příležitosti. Všechny pořady pro děti jsou variabilní a lze je objednat jak samostatně, tak i jako součást například městských, či obecních slavností, zahájení, nebo zakončení školního roku, dětské karnevaly, mikulášské nadílky, oslavy dne dětí a podobně. Všechny pořady z kategorie "Pořady pro děti" lze samozřejmě kombinovat s dalšími pořady a umělci z naší nabídky..

 • Pohádky Divadla veTři

  Široká nabídka pohádek pro nejrůznější příležitosti - to jsou pohádky Divadla Vetři. Naleznete u nás pohádky pro nejrůznější příležitosti. Pohádky lze samozřejmě kombinovat i s dalšími pořady z naší nabídky, případně s dalšími umělci na vaší akci.

 • Moderování vašich akcí

  Divadlo VeTři zajišťuje profesionální moderování společenských, sportovních i maturitních plesů, firemních večírků, módních přehlídek, propagačních akcí, celodenních městských či obecních slavností. Zajišťujeme také moderování veškerých akcí pro děti. Chystáte akci zaměřenou na určité téma? I v tomto ohledu se Vám naše moderátorská dvojice tématicky ráda přizpůsobí.

 • Pořady pro dospělé

  Divadelní, zábavné i preventivní pořady pro starší a dříve narozené - to vše naleznete v nabídce "Pořadů pro dospělé". I tyto pořady jsou variabilní a lze je kombinovat s dalšími pořady Divadla Vetři, nebo zařadit do programu na vaší akci.

Divadlo VeTři

Svět zábavy i poučení

Jak Čert zlobivou Káču do pekla odnesl

Divadlo VeTři - Jak Čert zlobivou Káču do pekla odnesl - grafika

Kačka Nováková je velice zlobivá holčička.

Nechce si uklízet své hračky, neposlouchá a zlobí maminku s tatínkem.

Proto jí rodiče jednoho dne sbalí uzlíček s jejími věcmi a pošlou Káču do světa, aby se napravila a konečně přestala zlobit.

Jenže nohy Káču zanesou do tmavého lesa, kde jí chtějí pomoci hodní skřítkové. Káča se sice v lese bojí, ale zároveň je na skřítky tak zlá a ošklivá, že si jí nakonec do pekla odnese Čert.

Napraví se Káča a vrátí se zpět domů k mamince a tatínkovi, nebo nakonec v pekla zůstane navěky?

To vše se dozvíte v jedné z nejoblíbenějších pohádek Divadla VeTři, která je vhodná nejen pro období mikulášských a čertovských nadílek.

Pohádka "Jak Čert zlobivou Káču do pekla odnesl" v úpravě Divadla Vetři je vhodná pro všechny věkové skupiny.

 

 

Pohádka Divadla VeTři "Jak Čert zlobivou Káču do pekla odnesl" je určena pro mateřské školy a první stupeň základních škol. Po dohodě lze spojit s nadílkou s Mikulášem a čertem.

Scéna je tvořena paravánem.

Délka představení: cca 50 minut

Účinkují: Michaela Marková a Martin Holeček

Výprava, scénář, hudba: Divadlo VeTři

 

 

Technické požadavky:

- potřebný prostor: 4,5 m x 2,5 m

- stabilní přívod el. proudu

- 2x židle

- šatna pro účinkující, místo pro zaparkování

- další dle dohody s pořadatelem představení

 

Poptávkový formulář pro pohádku "Jak Čert zlobivou Káču do pekla odnesl"
 1. Vyplňte prosím všechny položky označené hvězdičkou. Děkujeme.
 2. Vaše jméno a příjmení:(*)
  Povinná položka - doplňte prosím.
 3. Váš e-mail(*)
  Povinná položka - doplňte prosím ve správném formátu.
 4. Kontaktní telefon(*)
  Povinná položka - doplňte prosím správné telefonní číslo.
 5. Datum konání:
  Neplatný vstup
 6. Jakým způsobem Vás můžeme kontaktovat?
 7. Text
  Neplatný vstup