Vytisknout tuto stránku

Bublinová show

Divadlo VeTři - Matěj Kodeš a Bubble show - grafika

Dechberoucí vystoupení mistra bublináře Matěje Kodeše, při kterém uvidíte bubliny leckdy až neuvěřitelných tvarů a velikostí např. bublinová krychle, hvězdička, kolotoč, pytel plný bublin, hořící, levitující a kouřové bubliny, bublinová sopka, tenis, originální triky na speciálním světelném stolku, několikametrové bublinové hady, bublinový tunel, obří mega bubliny, ale třeba i velice oblíbené oblékání zájemců do bublin...

Bublinová show Matěje Kodeše je naprosto originální představení, které okouzlí všechny věkové skupiny. Vystoupení je ideální pro ty, kdo hledají neokoukaný, nevtíravý a přitom zábavný program na jakoukoliv party, večírek, firemní akci, výstavu, prezentaci, ale i na dětský den, firemní akce, předváděcí akce a podobně.

V naší nabídce naleznete jak samostatnou Bublinovou show, tak i Bublinovou show s workshopem.

 

Bublinová show + workshop

Divadlo VeTři - Nabídka agenturních pořadů - Matěj Kodeš a Bubble show 2- grafika Vystoupení profesionálního bublináře a rekordmana Matěje Kodeše. Program plný neuvěřitelných bublinových kouzel a triků. Po vystoupení následuje workshop – interakce s diváky, kdy si zájemci mohou vyzkoušet uzavření do mýdlové bubliny a věřte, je to opravdu nádherný zážitek, na který se nezapomíná.

Součástí programu je také bublinová škola, kde si všichni mohou vyzkoušet naší úžasnou bublifukovou směs, naučit se některé triky mistra bublináře a dozvědět se typy na namíchání vlastního bublifuku.

Dále nabízíme:
- reklamní bublifuky s vlastní etiketou (logo, fotografie...)
- pronájem profi výrobníků bublin
- promítání fotografie/loga do bubliny
- fotokoutek - fotografování v bublinách s vyvoláním fotografií

 

Matěj Kodeš

Divadlo VeTři - Nabídka agenturních pořadů - Matěj Kodeš a Bubble show - grafika Bublinář Matěj Kodeš se svým originálním vystoupením sklízí úspěchy u domácího i zahraničního publika. V poslední době měl příležitost předvést své umění například v Kataru, Hong Kongu, Rusku, Estonsku, Holandsku, Rakousku, nebo na Maltě.

Matěj Kodeš je jako jediný bublinář v ČR členem IAPBA (International Association of Professional Bubble Artists) a je držitelem několika světových rekordů, například:

- Největší volně letící bublina na světě (20,57 m3)
- Největší vozidlo a největší věc uzavřená v mýdlové bublině (Renault Truck) – za tento fantastický výkon byl nominován Agenturou Dobrý den na titul REKORDMAN ROKU
- Nejdelší bublinový tunel na světě (24,1 m)
- Nejvíc tygrů v bublině (5 tygrů a 4 ošetřovatelé)
- Nejdelší bublinový řetěz (21 napojených bublin)
- Nejvíc bublin v bublině (58)
- a další a další... :-)

 

Ukázky z představení:

 

 

Vystoupení je velmi vhodné na veškeré kulturní akce, dětské akce, městské slavnosti, soukromé akce, diskotéky, plesy, firemní večírky, předváděcí a reklamní akce a do kulturních zařízení.

Účinkují: Bubble show (Matěj Kodeš & asistentka)

Délka vystoupení: 20 minut (případně dle dohody, 60 minut - v případě objednávky "Bublinové show" + workshopu -20 minut "Bublinové show" + 40 minut workshop.

 

 

Technické požadavky:

- potřebný prostor: dle dohody

- podium, nebo jiný vhodný prostor pro produkci

- stabilní přívod el. proudu

- šatna pro převlečení

- místo pro zaparkování

 

Poptávkový formulář pro představení "Bublinová show"
 1. Vyplňte prosím všechny položky označené hvězdičkou. Děkujeme.
 2. Vaše jméno a příjmení:(*)
  Povinná položka - doplňte prosím.
 3. Váš e-mail(*)
  Povinná položka - doplňte prosím ve správném formátu.
 4. Kontaktní telefon(*)
  Povinná položka - doplňte prosím správné telefonní číslo.
 5. Místo konání:(*)
  Neplatný vstup
 6. Datum konání:
  Neplatný vstup
 7. Jakým způsobem Vás můžeme kontaktovat?
 8. Text
  Neplatný vstup
 9. Neplatný vstup